Poradenství a semináře

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Spolek Mysoval, z.s. se zaměřuje na také poradenské služby a semináře pro širokou veřejnost, především z řad osob znevýhodněných na trhu práce. Zájemcům o využití našich služeb poskytujeme individuální konzultace s odborníky z našeho spolku a pomáháme při řešení řady specifických problémů.

Naše poradenské služby jsou určeny především zájemcům a uchazečům o pracovní uplatnění (zejména osobám s určitým omezením – osoby starší 50 let, osoby do 25 let, osoby se zdravotním omezením a dalším), kteří si přejí zvýšit svou profesní odbornost a získat zkušenosti, které jim usnadní hledání vhodného zaměstnání. Pomáháme najít cestu k zaměstnání i těm, kteří tápou v trhu pracovních příležitostí a nemají jasno v tom, jaká profese je pro ně ideální volbou.

Jak zájemcům pomáháme?

Motivačně aktivizační aktivity

Ne každý uchazeč o zaměstnání má zcela konkrétní představu o svém vysněném povolání. Mnozí z uchazečů jsou svázáni obavami, zda jejich motivace, vzdělání a dosavadní zkušenosti stačí k vykonávání nabízených pracovních míst. Často tak dopředu vzdávají potenciální šanci na své uplatnění a pracovní nabídky odmítají, byť k tomu třeba nemají důvod.

Není to ale škoda propásnout svou životní šanci?

Motivačně aktivizační aktivity vám pomůžou ujasnit vaše postavení na trhu práce, zvedne vám sebevědomí a pomůže vám lehce se orientovat v aktuální nabídce pracovních míst. Díky semináři snáze odhadnete své možnosti a schopnosti a odstraníte tak bariéry, které vám brání v rozvoji vašeho JÁ.

Bilanční diagnostika

Bilanční diagnostika není činnost, ze které byste měli mít strach. Jedná se o aktivitu, díky které můžeme společně rozpoznat váš osobnostní profil a předpoklady pro vaši kvalifikaci. Díky bilanční diagnostice zhodnotíme vaše schopnosti a potenciál k vašemu budoucími pracovnímu uplatnění.

Jedná se o sérii aktivit, zahrnujících osobní konzultaci, týkající se vašich plánů a představ o zaměstnání jejich pečlivý rozbor. Společně rozpoznáme vaše silné a slabé stránky, a pokud to okolnosti vyžadují, absolvujete psychodiagnostický a výkonový test.

Výsledem je tzv. profesní plán, který s vámi odborník individuálně zkonzultuje

Psychologické a pracovní poradenství

Účastníci motivačně aktivizačních seminářů a bilančně diagnostických testů mohou své nejistoty a obavy zmírnit při individuální konzultaci s odborníkem v oblasti psychologie. Individuální pohovory boudou probíhat na základě vašich konkrétních požadavků a vašich potřeb vzhledem k vaší životní situaci.

Každá služba má své poslání. V tomto případě se jedná o rozšíření povědomí o vlastních možnostech uplatnění a zvýšení sebejistoty uchazečů o zaměstnání a jejich reálné uplatnění na trhu práce.

Ve spolupráci se zaměstnavateli a pracovními agenturami se snažíme, aby naše vzdělávací kurzy a odborné semináře nebyly pouhým „papírem v ruce“ ale reálnou možností, jak se uplatnit a být se sebou spokojený.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.