Podpora kvalifikace

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vzdělání je pojmem, skloňovaným ve všech oborech profesní činnosti. Proto i spolek Mysoval z.s. usiluje o rozšíření vzdělání a profesní kvalifikace osobám, znevýhodněným na trhu pracovních příležitostí a usnadňuje jim zvýšit svou odbornost a uplatnit se v pracovním procesu.

Rekvalifikační kurzy přispějí k rozšíření znalostí a dovedností uchazečů o zaměstnání a zvýší jejich adaptabilitu a udržitelnost pracovních míst. Vzdělávací program je tvořen odbornými prezenčními kurzy a e-learningy.

Komu jsou naše rekvalifikační kurzy určeny?

Především těm cílovým skupinám, které jsou nejvíce znevýhodněny při hledání pracovního uplatnění a dlouhodobě se jim nedaří získat kvalitní pracovní místo z důvodu nedostatečné odborné kvalifikace anebo kvůli nedostatku praxe v daném oboru. Případně zájemcům, kteří již mají zaměstnání, ale touží po získání širší odbornosti.

Zájemci o rekvalifikační kurz, vedení na úřadě práce mohou přitom kurzy absolvovat ZDARMA. Podmínkou pro schválení a proplacení kurzu z ÚP je akreditace kurzů, kterou u našich rekvalifikačních kurzů samozřejmě vždy zajišťujeme.

Oblasti rekvalifikačních kurzů:

  • Informační technologie
  • Péče o děti, rodinu apod.

Více informací o nejbližších pořádaných kurzech najdete již brzy.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.